MIŁY GOŚĆ

     Już wkrótce ferie zimowe – wytęsknione i wymarzone! Chociaż zima jakaś wiosenna, to jednak wiele osób pragnie wyposażyć naszych uczniów w wiedzę, by dwutygodniowa przerwa w nauce była dla nich bezpieczna. Rozmowy na ten temat przeprowadzają wychowawcy, policjanci, a 8 lutego 2016 roku naszą szkołę odwiedziła sama Pani Wójt Anita Galant. Chociaż z pewnością jej codzienny kalendarz zadań pęka w szwach, to jednak, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci w czasie ferii, znalazła czas, by przeprowadzić z nimi  pouczającą rozmowę, a też podarować wszystkim maluchom bardzo piękne książeczki – kolorowanki dotyczące bezpieczeństwa. Pani Wójt wpisała też do naszej Kroniki Szkolnej wiele ciepłych słów. DZIĘKUJEMY PANI ZA ODWIEDZINY!

wojt1  wojt10

wojt7  wojt6

wojt4

wojt3  wojt8

Licznik odwiedzin: 31