INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

Rumieńce lata pobladły,

kolejne wakacje za nami.

Pełni sił i zapału

Do Ciebie Szkoło, wracamy!

 

Po dwumiesięcznym wakacyjnym odpoczynku nasza szkoła znów zaczęła tętnić życiem.

W dniu 1 września odbyła się w holu szkolnym uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2016/17. Tradycyjnie, jako gospodarz szkoły, zgromadzonych gości z Panią Wójt Anitę Galant na czele, nauczycieli, rodziców i przede wszystkim radosnych i wypoczętych uczniów, powitała Pani Dyrektor Jolanta Kaszubowska. Uczniowie pełni optymizmu, gromkimi brawami przywitali gości i grono pedagogiczne, z którym będą pracować w ciągu rozpoczynającego się roku szkolnego.

Wójt Gminy Pani Anita Galant, w swoim przemówieniu, życzyła uczniom naszej szkoły tego, by rok szkolny 2016 / 2017 był przede wszystkim bezpieczny i szczęśliwy oraz tego, by przyswajanie nowej wiedzy odbywało się łatwo i przyjemnie oraz dawało radość i satysfakcje. Pani Wójt skierowała  też ciepłe słowa do wszystkich nauczycieli życząc im przyjemnej pracy, a  rodzicom, by przez cały rok szkolny mieli jak najwięcej radości i dumy ze swoich dzieci.

Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z radością spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się z planem zajęć i oczywiście podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.

szkola1 

szkola2  szkola-3

Licznik odwiedzin: 45