MATMAPARK

 bez-tytulu

Projekt: Matematyczny Park Gier – MATMAPARK

W ramach III edycji Programu mPotęga przez  4 miesiące uczniowie naszej szkoły będą  poznawać matematykę w niestandardowej, atrakcyjnej formie.

Gry planszowe, terenowe i komputerowe – będziemy tworzyć i grać. Do udziału w grach zaprosimy rodziców i dziadków.

Klub Miłośników Gier Różnorakich

W ramach projektu 14 września 2016r. odbyły się pierwsze zajęcia Klubu Miłośników gier Różnorakich. W zajęciach brało udział 15 uczniów klas 4-6. Podczas zajęć uczniowie uporządkowali szkolny zestaw gier i rozpoczęli pracę nad grą komputerową. Na następnym spotkaniu Klubu 21 września uczniowie stworzyli projekt gry planszowej i kontynuowali wykonanie gry komputerowej. Kolejni uczniowie dołączają do Klubu.

Zajęcia Klubu odbywają się co drugą środę w godz. 15:30 – 17:00.

Opiekunem Klubu jest pani Ewa Witkowska

mat4  mat5

mat6  mat2

Dzień Gier Planszowych

21 września w naszej szkole był Świętem Matematyki. Członkowie Klubu grali ze swoimi młodszymi kolegami z klas 1-3 w gry planszowe i komputerowe. Pomogli przeprowadzić w klasie 2 i 3 konkurs: „Rzucam i liczę”. Uczniowie klas 4-6 sprawdzali swoją znajomość tabliczki mnożenia w turnieju: „Tabliczka mnożenia na kostkach”.

Zwycięzcy:

Klasa2 – Marcelina Gapska

Klasa 3 – Filip Głąb

Klasy 4 – 6 – Aleksandra Bożek z klasy 4

Ewa Bożek z klasy 5

Zuzanna Scherff z klasy 6

Gratulacje!!!

Dzień ten zorganizowały panie: Hanna Klejna i Ewa Witkowska

mat1  mat3

 

 

Licznik odwiedzin: 21