NASI UCZNIOWIE W GMINNYCH ELIMINACJACH „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

 

W sobotę 11 marca 2017r. odbyły się w PSP w Kopytkowie gminne eliminacje do XI Ogólnopolskiego Konkursu MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM. Naszą szkołę reprezentował Paweł Głąb – uczeń kl. VI, który zajął zaszczytne I miejsce  i to on będzie reprezentował naszą gminę w Konkursie Powiatowym. W konkursie wziął też udział Daniel Jakóbiak – uczeń kl. VI, który zajął V miejsce. Rywalizacja była zacięta i o wynikach zadecydowała niewielka różnica punktów. Warto dodać, że obydwaj uczniowie należą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionce i to dzięki wielkiemu zaangażowaniu p. Prezes OSP Iwony Jabłonka, ci młodzi Strażacy tak chętnie angażują się w różnorakie działania związane z bezpieczeństwem.

sr  st

sy  sw

se

Zapisz

Licznik odwiedzin: 13