WIOSNA – KOLOROWA I RADOSNA

wiosna3

To jedno z haseł, które pojawiło się w naszej szkole z okazji Powitania Wiosny.

Tę radosną i długo wyczekiwaną porę roku powitaliśmy w szkole wszyscy przygotowując:

Zielone elementy stroju

Krawaty w kwiaty – chłopcy

Kwiaty we włosach – dziewczęta

Marzanny Eko-Panny

Wiosenne plakaty

Wiosenne okrzyki

Organizatorki, panie A. Kochmańska i E. Maciejewska przygotowały upominki dla uczniów za najbardziej zielony strój i dla klas za pomysłowe Marzanny. Po ocenach konkursowych wyruszyliśmy barwnym i hałaśliwym korowodem na spacer po Kamionce. Nasze wiosenne okrzyki z pewnością wszystkim przypomniały, że wiosna zawitała w naszej szkole. Później pożegnaliśmy zimę przy cieplutkim ognisku.

A teraz z utęsknieniem czekamy na prawdziwe oznaki wiosny – różnobarwne kwiaty, zielone listki i bardzo ciepłe dni, które pozwolą nam spędzać wszystkie przerwy na boisku szkolnym. Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki poczęstunek.

wiosna1  wiosna2

wiosna5  wiosna6

wiosna4

Licznik odwiedzin: 80