SUKCES W KONKURSIE RELIGIJNYM

SUKCES W KONKURSIE RELIGIJNYM

daniel chełmno

Pod koniec marca dwóch uczniów klasy VI Daniel Jakóbiak i Wojciech Buławski reprezentowało naszą szkołę w Konkursie Religijnym w Chełmnie. Ksiądz proboszcz, Tadeusz Galikowski, który opiekował się uczestnikami konkursu zorganizował przy okazji wycieczkę po Chełmnie, podczas której uczniowie naszej szkoły mieli kolejny raz okazję integrować się z kolegami ze szkoły w  Rychławie.

Niedawno otrzymaliśmy informację, iż Daniel zajął w tym konkursie zaszczytne II miejsce. Na ten sukces wspólnie z uczniem pracowali również pani dyrektor Jolanta Kaszubowska, jako nauczyciel religii oraz ksiądz proboszcz, jako opiekun ministrantów. Na apelu w obecności wszystkich uczniów, pani dyrektor wręczyła chłopakom zasłużone nagrody.  Gratulujemy!

Religia 1

Licznik odwiedzin: 15