Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

Dnia 5.06.2017 r. opiekun szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG” p. Regina Kotłowska podsumowała udział uczniów naszej szkoły w jego XVI edycji. Ten prestiżowy konkurs prowadzony jest przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”. Nasza szkoła wzięła udział w kategorii „Młodzik” – prace indywidualne w formie pisemnej i albumowej na temat  „Przewodnik historyczny po Polsce – miejsca, które warto odwiedzić”

Wynik BARDZO DOBRY uzyskała Zuzanna Scherff

WYRÓŻNIENIEDaniel Jakóbiak

Zuzia i Daniel otrzymali piękne imienne dyplomy od ogólnopolskiego organizatora konkursu, a od szkolnego nagrody rzeczowe: książkowe i upominki z ceramiki

Dyplomy za udział od ogólnopolskiego organizatora i upominki od szkolnego otrzymały: Oliwia i Wiktoria Śliwa, Natalia Falk i Ewa Bożek.

Zapewniam, że wszystkie prace były naprawdę bardzo ciekawe, co zresztą prezentują uczniowie przed ich wysłaniem we wcześniejszych relacjach (archiwum Listopada albo Grudnia).

GRATULUJEMY!!!

Licznik odwiedzin: 58