ROK SZKOLNY 2016-2017 ZA NAMI.

Od piątku uczniowie mają wakacje! Ostatnim punktem każdego roku szkolnego jest jego oficjalne zakończenie. Również w naszej szkole było bardzo uroczyście. Od samego rana tłumnie przybywali rodzice ze swoimi pociechami – uczniami, goście,  nauczyciele. Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Kaszubowska, która przywitała zebranych m.in.: Panią Anitę Galant – wójt Gminy Smętowo Graniczne, Przewodniczącą Rady Gminy Panią Beatę Piontek, Panią Iwonę Jabłonka – Prezesa OSP w Kamionce, radnego i sołtysa Kamionki Pana Grzegorza Błażka, a także nauczycieli, rodziców i zgromadzonych uczniów oraz podsumowała miniony rok szkolny.

Najlepszy Uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce Daniel Jakóbiak otrzymał nagrodę Pani Wójt, a wyróżniający się uczniowie, z poszczególnych klas, odebrali nagrody z rąk Pani Dyrektor i wychowawców.

Za najwyższą średnią uczniowie: Marta Jabłońska, Aleksandra Bożek, Oliwia Piórek, Daniel Jakóbiak i Wojciech Buławski otrzymali stypendia.

Podczas tej uroczystości  wyjątkowi uczniowie: Daniel Jakóbiak, Zuzanna Scherff, Amelia Kotłowska i Julia Kamińska uhonorowani zostali statuetkami „Extra Uczeń”.

Pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów i życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych wakacji.
Na zakończenie uczniowie klasy 6 uświetnili uroczystość piękną częścią artystyczną.

Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom, za cały trud nauczania i wychowania oraz każdy uśmiech na buzi naszych uczniów, a  pracownikom szkoły za ich pracę, by wszyscy w szkole czuli się jak w domu. Rodzicom natomiast dziękujemy za pomocną dłoń i zaangażowanie na rzecz naszej placówki.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Licznik odwiedzin: 41