TAK PRZEŻYWALIŚMY REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

1

            W dniach od 14 do 16 marca odbyły się w naszej szkole REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które bardzo interesująco, a zarazem radośnie przeprowadził ksiądz Krzysztof Piątek. Każdego ranka, bo już o 8.00  spotykaliśmy się w szkole, aby zacząć dzień od spotkania  … z Panem Bogiem. I każdego dnia spotykaliśmy Pana Boga od nowa i inaczej – poprzez modlitwę, śpiew, znaki, symbole, słowo, teatr, a nawet konkursy. Oj, działo się w naszej szkole, działo. A po spotkaniach szkolnych, udawaliśmy się do kościoła, aby tam wspólnie z naszymi koleżankami i kolegami ze szkoły w Rychławie spędzić czas na rozważaniach, nabożeństwach, Mszy Świętej … i podziękować Panu Bogu za wiele łask, którymi nas codziennie obdarza. Teraz umocnieni duchowo ruszamy do dalszych działań, których przed nami jeszcze wiele!

rek 10  rek 3

rek 9  rek 1

rek 11  rek 4

rek 5  rek 6

rek 2  rek 8

 

 

Licznik odwiedzin: 49